- 10%

Holland& Barrett – Triple Omega 3-6-9

5,040 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Holland & Barrett Maximum Strength Triple Omega 3-6-9 

Kapsula xhelatinoze me çlirim të shpejtë që përmbajnë acide yndyrore esenciale të cilat kontribuojnë në ruajtjen e funksionit normal të trurit dhe shikimit.

 • Ndihmon në ruajtjen e funksionit normal të trurit
 • Ndihmon në ruajtjen e shikimit

Cilat janë përfitimet e këtij suplementi?

Këto kapsula kombinojnë vajin e peshkut, vajin e farave të lirit dhe vajin starflower për të ndihmuar në marrjen e sasive të mjaftueshme të acideve yndyrore esenciale në një formë të pastër, pa kimikate.

Acidet yndyrore esenciale konsiderohen ‘thelbësore’ pasi ato nuk mund të prodhohen nga trupi dhe duhet të konsumohen brenda dietës. Rekomandohet të hahen dy porcione peshk në javë. Megjithatë, kjo mund të jetë e vështirë për disa dhe për këtë arsye marrja e një suplementi mund të jetë jashtëzakonisht e dobishme.

Udhëzime mbi përdorimin 

Merrni dy kapsula çdo ditë, mundësisht me ushqim.

Firma

Holland & Barrett

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

120

Starflower Oil, Fish Oil, Flaxseed Oil, Capsule Shell (Gelatine, Glycerine), Vitamin E (as dl-Alpha Tocopheryl Acetate) Soya Bean Oil, Antioxidant (Mixed Tocopherols).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holland& Barrett – Triple Omega 3-6-9”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART