- 10%

Holland & Barrett Strength Zinc 15mg

1,080 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Holland & Barrett Strength Zinc 15mg

Ky suplement është një mënyrë e shkëlqyer për të rritur nivelet e zinkut në trupin tuaj. Ato ofrojnë të gjitha përfitimet e zinkut në një tabletë të lehtë për t’u gëlltitur një herë në ditë.

Zinku kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar, fertilitetin dhe riprodhimin normal, ruajtjen e shikimit normal dhe funksioneve konjitive.

 • Ndihmon në reduktimin e lodhjes
 • I përshtatshëm për vegjetarianët dhe veganët
 • Ndihmon në mbështetjen e mbrojtjes natyrore të trupit
 • Kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një tablete në ditë pas ushqimit.

Firma

Holland & Barrett

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

120

Bulking Agents (Dicalcium Phosphate, Microcrystalline Cellulose), Zinc Gluconate, Anti-Caking Agents (Silicon Dioxide, Magnesium Stearate).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holland & Barrett Strength Zinc 15mg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART