- 10%

Holland & Barrett – Omega 3 Fish Oil 1500mg

2,430 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Holland & Barrett Omega 3 Fish Oil 1500mg

Kapsulat e vajit të peshkut Omega 3 të Holland & Barrett përmbajnë vaj peshku të pa kontaminuar, të pastër për të siguruar sasi të mjaftueshme të acideve yndyrore esenciale. Acidet yndyrore esenciale duhet të merren nga ushqimi pasi ato nuk prodhohen natyrshëm nga trupi. EPA dhe DHA janë acide yndyrore thelbësore Omega-3 që gjenden zakonisht në vajrat e peshkut.

 • Përmban EPA dhe DHA aktive.
 • Kontribuon drejt funksionit normal të trurit dhe funksionit normal të zemrës.
 • Mbështet shikimin e shëndetshëm.

Cilat janë përfitimet e këtij suplementi?

Holland & Barrett Omega 3 mbështet funksionin normal të zemrës, shëndetin e trurit dhe shikimin. Këto kapsula ofrojnë vaj peshku të pastër dhe vitaminë E të shtuar, duke ofruar një burim të pasur të acideve yndyrore esenciale. DHA mbështet mirëmbajtjen e shikimit dhe funksionin normal të trurit. Efekti i dobishëm arrihet me marrjen ditore të 250mg DHA. Ai gjithashtu kontribuon në funksionimin normal të zemrës kur kombinohet me EPA. Efekti i dobishëm arrihet me marrjen ditore prej 250 mg DHA dhe EPA.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1-3 kapsula në ditë, preferohet me ushqimin. Mos e tejkaloni dozën të rekomanduar.

Firma

Holland & Barrett

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

60

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holland & Barrett – Omega 3 Fish Oil 1500mg”

Fish Oil (Fish), Capsule Shell (Gelatine), Capsule Shell (Gelatine), Humectant (Glycerol), Vitamin E (d-Alpha Tocopherol). For Allergens, see ingredients in bold.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART