- 10%

Holland & Barrett – Multi Action Joint Support

4,041 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Holland & Barrett Multi Action Joint Support 

Suplement që përmban një grup vitaminash dhe minerale, omega 3 dhe kolagjen për të ndihmuar në funksionimin normal të kyçeve dhe kockave.
Përmban Glukozaminë sulfat, kondroitinë, MSM, turmerik, vitaminë C, kolagjen te tipit 2, ekstrakt nga rrënja e xhinxherit dhe Omega 3.

Për më tepër, ky formulim përfshin ekstraktin premium të shafranit të Indisë, që përmban kurkuminoidet  më të forta 95%; kolagjen i padenatyruar i studiuar klinikisht; vaj peshku i pasur me EPA me potencë të lartë.

Kolagjeni gjendet natyrshëm në trup dhe është i pasur me aminoacide, i cili është një komponent thelbësor i kërcit të kyçeve. Kolagjeni i padenatyruar është forma e kolagjenit që përdoret më lehtë nga trupi. Ky kolagjen ruan strukturën e tij 3D më shumë se kolagjeni më i njohur i hidrolizuar, i cili zakonisht është i fragmentuar.

Këto lëndë ushqyese janë përshtatur posaçërisht për të siguruar që ato të jenë shumë efektive dhe të kenë biodisponueshmëri të lartë. Kjo do të thotë që ato absorbohen lehtësisht nga trupi.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet marrja e 3 tabletave në ditë me ushqimin. Nuk këshillohet përdorimi nga personat nën moshën 18 vjec!

Firma

Holland & Barrett

Mosha

18+

Forma

Kapsula, Tableta

Sasia

30 Kapsula, 90 Tableta

Glucosamine Sulphate(Crustaceans), Bulking Agent (Microcrystalline Cellulose), Turmeric Extract (Curcuma longa) , Chondroitin Sulphate, MSM (Methylsulfonylmethane), Glazing Agents (Hydroxypropyl Methylcellulose, Hydroxypropyl Cellulose), Anti-Caking Agents (Silicon Dioxide, Magnesium Stearate), Vitamin C (L-Ascorbic Acid), Undenatured Type II Collagen, Ginger Root Extract (Zingiber officinale), Humectant (Glycerol), Bioperine Extract, Copper Bisglycinate, Manganese Sulphate. Capsule ingredients: Fish Oil(Fish), Gelatine, Humectant (Glycerol), Purified Water, dl-Alpha Tocopheryl Acetate

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holland & Barrett – Multi Action Joint Support”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART