- 10%

Holland & Barrett – MSM 750mg

1,530 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Holland & Barrett MSM 750mg

Metilsulfonilmetani është një substancë kimike natyrore që gjendet tek bimët, kafshët dhe njerëzit. Ka efekte jashtëzakonisht të dobishme në trupin tonë.

Squfuri është një nga mineralet thelbësore që luan shumë role të rëndësishme në trupin tonë. Është ideal për ata që janë të interesuar për një pamje të shëndetshme të lëkurës, thonjve apo flokëve, por edhe për ata që fokusohen në aktivitetin e përgjithshëm fizik, jo vetëm profesionistë, por edhe sportistët. Çelësi këtu është rigjenerimi i tendinave dhe ligamenteve pas lëndimeve dhe tendosjeve.

 • Përmban 750 mg MSM
 • Një burim natyral i squfurit
 • I përshtatshëm për vegjetarianët dhe veganët

Udhëzime mbi përdorimin 

Merrni 1 tabletë në ditë, preferohet gjatë  një vakti. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

Firma

Holland & Barrett

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

120

Methylsulphonylmethane (MSM) Powder, Bulking Agents (Microcrystalline Cellulose), Anti-Caking Agents (Magnesium Stearate, Silicon Dioxide). Glazing Agents (Hydroxypropyl Methylcellulose, Glycerine, Carnauba Wax).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holland & Barrett – MSM 750mg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART