- 10%

Holland & Barrett – Liquid Collagen Marine

4,050 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Holland & Barrett Liquid Collagen Marine

Bustinat e lëngshme të kolagjenit Holland & Barrett Expert përmbajnë lëngun më të avancuar dhe të studiuar klinikisht, kolagjenin Verisol, i cili ndihmon në reduktimin e shfaqjes së rrudhave dhe rrit elasticitetin e lëkurës.

Merrni dozën tuaj ditore të kolagjenit në këtë pije të shpejtë dhe të lehtë me kolagjen të lëngshëm.

Ka biodisponibilitet të avancuar, që do të thotë se absorbohet lehtësisht në trup dhe është një nga suplementet më të mirë të kolagjenit të lëngshëm në treg.

Kolagjeni në trup

Kolagjeni përbën një të tretën e proteinës totale brenda trupit të njeriut dhe tre të katërtat e lëkurës.

Kolagjeni ekziston brenda trupit dhe trupi e prodhon atë gjithashtu. Ndërsa plakemi, kolagjeni ekzistues brenda trupit tonë fillon të shpërbëhet dhe prodhimi ynë natyror i kolagjenit gjithashtu fillon të ngadalësohet. Kjo çon në shenja normale të plakjes, veçanërisht brenda nyjeve dhe lëkurës.

Marrja e një suplementi kolagjeni mund të ndihmojë në ngritjen e këtyre niveleve.

Ju bën të ndjeheni mirë

Mënyra se si dukeni nga jashtë është shpesh një tregues i mirë i shëndetit tuaj të përgjithshëm. Suplementet e lëngshëm të kolagjenit mund t’ju ndihmojnë për t’ju ushqyer nga brenda jashtë, me forcën e tyre të lartë, dozën ditore të kolagjenit, vitaminave dhe mineraleve.

Shtojini këto bustina të vogla të dobishme në rutinën tuaj të përditshme, për t’ju mbajtur të ndiheni mirë nga brenda dhe të dukeni shkëlqyeshëm.

Përfitimet e kolagjenit të lëngshëm

Kolagjeni Verisol ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së linjave dhe rrudhave të imta dhe ndihmon në elasticitetin e lëkurës. Përveç kësaj, ajo gjithashtu kontribuon në rritjen e përmirësuar të thonjve tuaj.

Përmban gjithashtu lëndë ushqyese që mbështesin lëkurën, si vitamina C dhe zinku.

Vitamina C, e njohur edhe si acidi askorbik, kontribuon në formimin normal të kolagjenit, i cili ndihmon në mbështetjen e funksionit normal të lëkurës.

Minerali thelbësor, zinku, gjithashtu kontribuon në shendetin te lëkurës.

Marrja e kolagjenit të lëngshëm për lëkurën

Secila prej këtyre qeskave siguron një sasi të madhe kolagjeni prej 5000 mg, e përsosur nëse jeni duke kërkuar për një suplement kolagjeni me dozë të lartë.

Për më tepër, është shumë e lehtë për t’i futur në rutinën tuaj të përditshme bustinat e lëngshme të kolagjenit marine Holland & Barrett Expert, pavarësisht se sa të zënë jeni.

Thjesht duhet të merrni një nga qeskat 30 ml çdo ditë, mundësisht me një vakt, për të ndihmuar në rritjen e niveleve tuaja të kolagjenit.

Ky suplement i lëngshëm i kolagjenit detar ka një shije të shkëlqyer portokalli, është njësoj si të pini një pije freskuese me fruta, me përfitime të shtuara.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet një bustinë në ditë, preferohet me ushqimin.

Firma

Holland & Barrett

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

10x30ml

Water , Verisol® Collagen(Fish), Acidity Regulators (Citric Acid, Sodium Citrate), Thickener (Sodium Carboxymethyl Cellulose), Vitamin C (L-Ascorbic Acid), Orange Flavour, Beta Carotene, Preservatives (Potassium Sorbate, Sodium Benzoate), Zinc Oxide, Sweetener (Sucralose)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holland & Barrett – Liquid Collagen Marine”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART