- 10%

Përshkrimi i Produktit

Holland & Barrett Kids Vitamin C

Ne e kuptojmë se t’i bësh fëmijët të marrin vitaminat e tyre ndonjëherë mund të jetë e vështirë, prandaj Holland & Barrett Vitamin C vjen në formën e xhelatinave të pertypshme me shije ananasi, për tju ndihmuar në sigurimin e vitaminave që i nevojiten fëmijëve me nje shije dhe aromë që ata do ta pëlqejnë.

 • Përmbajnë vitaminë C, D, B6, B12, Zink dhe Selen.
 • Për fëmijët mbi 3 vjeç
 • Ndihmon në mbështetjen e sistemit imunitar dhe reduktimin e lodhjes
 • Antioksidant i fuqishëm
 • Me shije ananasi

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 xhelatinë në ditë. Mos e tejkaloni dozën e ditore të rekomanduar.

Firma

Holland & Barrett

Mosha

3+

Forma

Kapsula të përtypshme

Sasia

30

Glucose Syrup, Sucrose, Water, Vitamin C (L-Ascorbic Acid), Gelling Agent (Pectin), Maltodextrin, Acid (Citric Acid), Acidity Regulator (Sodium Citrate), Anti-Caking Agent (Carnauba Wax), Zinc Citrate, Flavouring (PineappleFlavour), Vitamin D (Ergocalciferol), Vitamin B12 (Cyanocobalamin), Colour (Curcumin), Vitamin B6 (Pyridoxine Hydrochloride), Sodium Selenite.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holland & Barrett – Kids Vitamin C”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART