- 10%

Holland & Barrett – Kids Multivit Omega 3

Original price was: 1,500 Lekë.Current price is: 1,350 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Holland & Barrett – Kids Multivit Omega 3

E formuluar posaçërisht për fëmijët mbi 3 vjeç, kjo multivitaminë përmban vitamina dhe minerale thelbësore. Vitamina D për rritjen dhe zhvillimin normal të sistemit kockor, si dhe në ruajtjen e dhëmbëve normalë. Vitamina A e cila kontribuon në ruajtjen e shikimit optimal. Vitamina E e cila ka rol në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Vitamina C mbështet në metabolizmin normal të prodhimit të energjisë. Acidet yndyrore Omega-3 janë të lidhura me shumë përfitime shëndetësore – në veçanti, ato mund të ndihmojnë në promovimin e shëndetit të trurit dhe zemrës, reduktojnë inflamacionin dhe na mbrojnë nga virozat kronike.

 • Kapsula të buta dhe të përtypshme
 • Për përdorim mbi 3 vjeç
 • Përbmajnë Omega 3 dhe vitamina D, A, B6, B12, E & C
 • Produkt vegan
 • Me shije limoni

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një kapsul në ditë. Të rriturit gjithashtu mund të ndjekin të njëjtat udhëzime. Mos e tejkaloni dozën ditore të rekomaduar.

Firma

Holland & Barrett

Mosha

3+

Forma

Kapsula të përtypshme

Sasia

30

Glucose Syrup, Sucrose, Purified Water, Organic Flaxseed Oil, Gelatine, Vitamin C (as Ascorbic Acid), Sweetener (Sorbitol), Acidity Regulators (Citric Acid, Sodium Citrate), Orange Flavouring, Niacin (as Nicotinamide), Vitamin E (as d-Alpha Tocopheryl Acetate), Pantothenic Acid (as d-Calcium Pantothenate), Glazing Agents (Vegetable Oil (Coconut Oil and Rapeseed Oil), Carnauba Wax), Maltodextrin, Vitamin B6 (as Pyridoxine Hydrochloride), Emulsifier (Soya Lecithin), Sunflower Seed Oil, Vitamin A (as Retinyl Palmitate), Beta Carotene, Antioxidant (dl-Alpha Tocopherol), Vitamin D3 (as Cholecalciferol), Vitamin B12 (as Cyanocobalamin). For allergens, please see ingredients in bold.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holland & Barrett – Kids Multivit Omega 3”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART