- 10%

Holland & Barrett – Elderberry Immunity Liquid

Original price was: 2,000 Lekë.Current price is: 1,800 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Holland & Barrett Elderberry Immunity Liquid

Holland & Barrett Elderberry Immunity Liquid me vitaminë C dhe zink mbështet funksionin normal të sistemit imunitar.

Formula e mbështetjes imunologjike e Elderberry vjen në një version të lëngshëm që e bën më të lehtë dhe më të përshtatshëm marrjen e dozës prej 5 ml. Ky suplement përmban 6000mg manaferrë të zezë.

 • Mbështet sistemin imunitar
 • Përmban vitaminë C dhe zink
 • E përshtatshme për vegjetarianë dhe veganë

Udhëzime mbi përdorimin

Keshillohet marrja e 5 ml në ditë, mundësisht me ushqimin. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

Firma

Holland & Barrett

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

150ml

Water, Fructose, Stabiliser (Glycerol), Elderberry Extract(Sambucus Nigra L.), Emulsifier (Gum Arabic (Acacia Gum)), Vitamin C (Magnesium L-ascorbate), Zinc Gluconate, Preservative (Potassium Sorbate).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holland & Barrett – Elderberry Immunity Liquid”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART