- 10%

Holland & Barrett – Cinnamon

1,710 Lekë

Suplement vegan për përmirsimin e crregullimeve digjestive

Përshkrimi i Produktit

Holland & Barrett Cinnamon

Holland & Barrett Cinnamon përmban ekstrakt kanelle e cila ndihmon në crregullimet digjestive dhe ndihmon në ruajtjen e niveleve optimale të sheqerit në gjak.

Kanella ka një histori të gjatë përdorimi si erëz në kulturat lindore dhe perëndimore. Është lëvorja kafe e pemës së kanellës që thahet dhe përdoret në formën e saj tubulare ose  pluhur.

 • Ndihmon në mbështetjen e niveleve normale të sheqerit në gjak
 • I përshtatshëm për Vegjetarianët dhe Veganët
 • Përdoret në crregullimet e tretjes, në rastet e fryrjes së barkut dhe gazrave të shtuar
 • Ndihmon në shtimin e oreksit

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 4 tableta ne ditë, preferohet me ushqimin.

Firma

Holland & Barrett

Mosha

18+

Forma

Tableta

Sasia

90

Bulking Agent (Dicalcium Phosphate, Microcrystalline Cellulose), Cinnamon Extract (Cinnamomum cassia), Anti-Caking Agent (Silicon Dioxide, Magnesium Stearate).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holland & Barrett – Cinnamon”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART