- 10%

Holland & Barrett – Calcium 600+ Vitamin D3

1,080 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Holland & Barrett Calcium 600+ Vitamin D

Holland & Barrett Calcium dhe Vitamin D3 suportojnë shëndetin optimal të sistemit kockor dhe muskujt. Janë të formuluara për të ndihmuar në ruajtjen e kockave normale për të rriturit e të gjitha moshave gjatë gjithë jetës tuaj, duke i siguruar trupit tuaj një burim të shkëlqyer të kalçiumit dhe vitaminës D.

 • Mbështet kocka dhe muskuj të shëndetshëm
 • Burim i shkëlqyer i kalçiumit dhe vitaminës D
 • I përshtatshëm për vegjetarianët

Kalçiumi kontribuon në metabolizmin dhe neurotransmetimin normal që jep energji, si dhe ka një rol në procesin e ndarjes së qelizave. Trupi ynë ka nevojë për kalçium për të ndërtuar dhe mbajtur kocka të forta. Zemra, muskujt dhe nervat tanë gjithashtu kanë nevojë për kalçium për të funksionuar siç duhet. Ndërsa vitamina D kontribuon në përthithjen, përdorimin normal të kalçiumit si dhe  ruajtjen e funksionit normal të kockave dhe muskujve.

Udhëzime mbi përdorimin

Merri 1 tabletë në ditë pas ushqimit ose sipas rekomandimit të mjekut.

 

Firma

Holland & Barrett

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

60

Calcium Carbonate (Cereals containing Gluten), Bulking Agent (Microcrystalline Cellulose), Anti-Caking Agents (Silicon Dioxide, Magnesium Stearate, Stearic Acid), Glazing Agent (Hydroxypropyl Methylcellulose), Humectant (Glycerol), Vitamin D (Cholecalciferol). For Allergens, including cereals containing gluten.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holland & Barrett – Calcium 600+ Vitamin D3”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART