- 10%

Holland & Barrett – ABC-Z 50+ Multivits & Minerals

Original price was: 1,690 Lekë.Current price is: 1,521 Lekë.

In stock

Përshkrimi i Produktit

Holland & Barrett ABC-Z 50+ Multivits & Minerals

Holland & Barrett ABC – Z 50+ Multivitamina është një suplement që përmban 21 vitamina dhe minerale që mbështesin shëndetin dhe mirëqenien.

 • Formuluar posaçërisht për moshen mbi 50 vjeç
 • I përshtatshëm për vegjetarianët

Cilat janë përfitimet e këtij suplementi?

Kjo formulë pa hekur është ideale për ata që nuk e tolerojnë mirë plotësimin me hekur.Në vend të kësaj, ai përmban përfitime të shtuara të jodit, vitaminave B dhe luteinës.
Vitamina D, kalçiumi dhe magnezi kontribuojnë në ruajtjen e funksionit normal të kockave dhe muskujve. Magnezi gjithashtu kontribuon në uljen e lodhjes dhe rraskapitjes.

Udhëzime mbi përdorimin 

Merrni 1 tabletë në ditë, mundësisht me ushqimin. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

Firma

Holland & Barrett

Mosha

50+

Forma

Tableta

Sasia

60

Bulking Agent (Microcrystalline Cellulose), Calcium Carbonate, Magnesium Oxide, Vitamin C (L-Ascorbic Acid), Lutein, Anti-Caking Agents (Magnesium Stearate, Silicon Dioxide), Niacin (Nicotinamide), Vitamin E (D-alpha-Tocopherol), Vitamin D (Cholecalciferol), Glazing Agents (Hydroxypropyl Cellulose, Glycerol, Carnauba Wax), Zinc Oxide, Vitamin A (Retinyl Acetate), Sodium Selenite, Pantothenic Acid (d-Calcium Pantothenate), Manganese Sulphate, Cupric Sulphate, Vitamin B2 (Riboflavin), Vitamin B6 (Pyridoxine Hydrochloride), Vitamin B1 (Thiamin Hydrochloride), Folic Acid (Pteroylmonoglutamic Acid), Chromium Picolinate, Ginkgo Biloba Extract (Ginkgo biloba L.), Potassium Iodide, Sodium Molybdate, Biotin (d-Biotin), Vitamin B12 (Cyanocobalamin).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holland & Barrett – ABC-Z 50+ Multivits & Minerals”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART