- 10%

Holland & Barret – Collagen 3000 Mg Vitamin C Beauty

5,220 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Holland & Barrett Collagen 3000 Mg Vitamin C Beauty

Ky suplement ndihmon për të mbajtur lëkurën tuaj të shëndetshme.

Vitamina C kontribuon në formimin normal të kolagjenit ndërsa kolagjeni është proteina që i jep lëkurës strukturën e saj.

 

Cilat janë përfitimet e Collagen 3000 Mg Vitamin C ?

Kolagjeni është një proteinë që mbështet zonat kryesore të trupit tuaj, duke përfshirë lëkurën, kockat, mishrat e dhëmbëve, enët e gjakut dhe nyjet. Megjithatë, sinteza e kolagjenit (procesi i kombinimit të aminoacideve dhe përbërësve të ndryshëm për të krijuar kolagjen të ri) në trup fillon të bjerë me kalimin e moshës.
Ky suplement përmban gjithashtu vitaminë C e cila kontribuon në formimin normal të kolagjenit për funksionin normal të lëkurës. Vitamina C gjithashtu ndihmon në mbështetjen e sistemit tuaj imunitar, funksionin normal psikologjik dhe metabolizmin normal që prodhon energji.

Udhëzime mbi përdorimin 

Rekomandohet 1-3 tableta në ditë me ushqimin.

Firma

Holland & Barrett

Mosha

Të gjithë

Sasia

180

Forma

Tableta

Marine Collagen (Fish), Bulking Agent (Microcrystalline Cellulose), Vitamin C (as Ascorbic Acid), Glazing Agents (Hydroxypropyl Methylcellulose, Glycerol), Anti Caking Agents (Magnesium Stearate, Silicon Dioxide).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holland & Barret – Collagen 3000 Mg Vitamin C Beauty”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART