- 10%

Holland & Barret – Bromelain 1500 Mg

1,611 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Holland & Barrett Bromelain 1500 Mg 

Bromelina është një enzimë digjestive natyrale, që gjendet në kërcellin e ananasit, e cila është përgjegjëse për zbërthimin e ushqimit si përshembull proteinat.

Kjo vitaminë është e përshtatshme për vegjetarianët dhe veganët.

Ndihmon në tretjen e ushqimeve që përmbajnë proteina dhe mbështesin shëndetin gastrointestinal.

Cilat janë përfitimet e këtij suplementi?

Bromelaina është një enzimë natyrale tretëse e cila është përgjegjëse për zbërthimin e ushqimit në lëndë ushqyese të ndryshme. Këto enzima shpërbëjnë molekulat e proteinave, në mënyrë që ato të absorbohen lehtësisht në zorrën e hollë.

Udhëzimë mbi përdorimin

Merrni tre tableta në ditë, preferohet me ushqimin. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

Firma

Holland & Barrett

Mosha

Të gjithë

Sasia

60

Forma

Tableta

Bromelain, Bulking Agent (Microcrystalline Cellulose), Anti-Caking Agent (Magnesium Stearate, Silicon Dioxide

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holland & Barret – Bromelain 1500 Mg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART