Hipp – HiPPiSrrush I zi, kumbull dhe dardhë (6m+)

180 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

HiPPiS rrush I zi, kumbull dhe dardhë

HiPPiS rrush I zi, kumbull dhe dardhë.E përshtatshme për fëmijë nga muaji i 6.

 • Nuk përmban gluten
 • Prodhimi organik
 • Pa sheqer të shtuar

Udhëzime mbi përdorimin

Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet brenda ditës.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Sasia

100g

fruta*100% (dardhë*75% , kumbull*22% , rrush I zi* 3%)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hipp – HiPPiSrrush I zi, kumbull dhe dardhë (6m+)”

LART