Hipp – Ujë për bebe (0m+)

200 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Ujë mineral me përmbajtje të ulët natriumi, i përshtatshëm për përgatitjen e ushqimeve të foshnjeve.

Nuk ka nevojë për vlim

Udhëzime mbi përdorimin

Ujë mund të përdoret menjëherë pas hapjes. Të ruhet larg nga drita dhe në temperature ambjenti. Pas hapjes sigurohuni që shishja të qëndrojë e pastër. Nëse shishja qëndron më shumë se 24 orë e hapur rekomandohet që uji të vlohet para përdorimit.

Data e prodhimit dhe skadencës: Shiko në paketim

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

300ml, 1.5L

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hipp – Ujë për bebe (0m+)”

LART