- 10%

HiPP – Termometër për qumështin

1,710 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Termometri i HiPP ndihmon në përgiatitjen e qumështit formulë dhe është gjithashtu ideal për përgatitjen e ushqimeve të tjera si puretë. Me ndihmën e këtij termometri ushqimi i bebeve do ketë gjithmonë temperaturën e duhur.

 • I thjeshtë dhe i sigurtë
 • Ekran dixhital
 • Sinjal akustik (i cili mund të lihet i ndezur apo të fiket) në temperaturën ideale të përgatitjes dhe të ushqyerjes.
 • Përfshin bateritë dhe mbajtësin e termometrit
 • E përbërë nga plastikë me cilësi të lartë ABS

Kujdes! Mos e lani me enët e tjera. Mjafton të pastroni me kujdes sondën.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “HiPP – Termometër për qumështin”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART