- 10%

HiPP – Pure perimesh me patate dhe mish viçi (4m+)

225 Lekë

(Fine vegetables and patatoes with veal)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

HiPP Pure perimesh me patate dhe mish viçi 

HiPP Pure perimesh me patate dhe mish viçi.E përshtatshme për fëmijë nga muaji i 4.Të përdoret si vakt i plotë.

 • Pa kripë shtesë
 • Nuk përmban gluten
 • Prodhimi organik
 • Pa konservat, aromatizues, konservant, ngjyrues dhe trashës.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:

 • Të jetë I padëmtuar
 • Mbyllje hermetike e kapakut me vakum

Udhëzime mbi përdorimin

Ngroheni puren në banjo mari, përziejeni dhe kontrolloni temperaturën.

Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet ditën tjetër.

Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

125gr

perime*63% (karrota*, patate* 14%, misër*) qumësht*, ujë, mish viçi*8%, vaj kolze*, 1.5%

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “HiPP – Pure perimesh me patate dhe mish viçi (4m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART