- 5%

HiPP – Pure perimesh me makarona dhe pulë (12m+)

257 Lekë

HiPP Vegetables and noodles with chicken

Përshkrimi i Produktit

HiPP Pure perimesh me makarona dhe pulë

HiPP pure perimesh me makarona dhe pulë. E përshtatshme për fëmijë nga muaji i 12. Mund të përdoret si ushqim shtesë, ose ushqim mes vakteve.Makaronat përmbajnë vezë.

 • Pa kripë shtesë
 • Përmban gluten
 • Prodhimi organik
 • Pa konservat, aromatizues, konservant, ngjyrues dhe trashës.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:

 • Të jetë i padëmtuar
 • Mbyllje hermetike e kapakut me vakum

Udhëzime mbi përdorimin

Ngrohni purenë ose sasinë e dëshiruar në banjo mari, përziheni me shpejtësi dhe kontrolloni temperaturën. Ruajeni në frigorifer sasinë e mbetur. Përdorni lugë plastike.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

220gr

perime* 43% (domate*, karrota*,bizele*,qepë*), ujë, makarona të ziera*21%,pulë*8.4% miell gruri*, vaj kolze, 1.6% kripë e jodizuar.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “HiPP – Pure perimesh me makarona dhe pulë (12m+)”

LART