- 10%

Hipp – Pure Panxhar-Perime me Mollë dhe Mish Viçi (8m+)

324 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Hipp – Pure Panxhar-Perime me Mollë dhe Mish Viçi (8m+)

Pureja Hipp me panxhar-perime, mollë dhe mish viçi  është një vakt i përshtatshëm për ushqyerjen e bebeve nga 8 muajsh dhe fëmijëve të vegjël. Kjo pure me copa të buta mëson foshnjën të përtypë dhe përbën një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar, si dhe ofron një mënyrë jetese të shëndetshme.

Acidet yndyrore Omega-3 mbështesin zhvillimin normal të trurit dhe sistemit nervor.

Pa kripë të shtuar (sasia e kripës përcaktohet vetëm nga produkti natyral në produkt) dhe pa gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

Pureja e Hipp shërben si një vakt i plotë. Ngrohni kavanozin ose sasinë e nevojshme, përziejeni fort dhe kontrolloni temperaturën.

Mbyllni me kujdes pjesën e mbetur të pa ngrohur, mbajeni në frigorifer dhe konsumojeni të nesërmen.

Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

220gr

35% of vegetables * (20% potatoes *, 13% beets *, onions *), water, 16% apple *, 10% beef *, rice starch *, 2,4% oilseed rape *. Gluten-free.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hipp – Pure Panxhar-Perime me Mollë dhe Mish Viçi (8m+)”

LART