- 10%

HiPP – Pure orizi me karrotë dhe mish viçi (4m+)

288 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

HiPP –  Pure orizi me karrotë dhe mish viçi 

HiPP Pure orizi me karrotë dhe mish viçi.E përshtatshme për fëmijë nga muaji i 4.Të përdoret si vakt I plotë.

 • Pa kripë shtesë
 • Nuk përmban gluten
 • Prodhimi organik
 • Pa konservat, aromatizues, konservant, ngjyrues dhe trashës.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:

 • Të jetë I padëmtuar
 • Mbyllje hermetike e kapakut me vakum

Udhëzime mbi përdorimin

Ngroheni puren në banjo mari, përziejeni dhe kontrolloni temperaturën. Ju lutem përdorni lugë plastike. Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet ditën tjetër.

Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

190gr

karrotë*32%, oriz*30%, ujë, mish viçi 8%, vaj kolze*2%

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “HiPP – Pure orizi me karrotë dhe mish viçi (4m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART