- 10%

HiPP – Pure nate me biskotë dhe mollë (4+)

Original price was: 320 Lekë.Current price is: 288 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

HiPP Pure biskotë me mollë GN

HiPP Pure biskotë me mollë GN. E përshtatshme për fëmijë nga muaji i 4. Të përdoret si vakt i plotë.

 • Përmban gluten
 • Prodhim organik
 • Biskotat mund të përmbajnë vezë dhe arra
 • Pa konservat, aromatizues, konservant, ngjyrues dhe trashës.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:

 • Të jetë i padëmtuar
 • Mbyllje hermetike e kapakut me vakum

Udhëzime mbi përdorimin

Ngroheni puren në banjo mari, përziejeni dhe kontrolloni temperaturën. Ju lutem përdorni lugë plastike. Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet ditën tjetër.

Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

190gr

qumësht I përgatitur (35% qumësht*,ujë, vaj misri) lëng molle* nga koncentrati I lëngut të mollës, ujë, biskotë* 7% (miell gruri, pluhur I ëmbëlsuar hirre*,gjalp*,niseshte*), mollë* 5%, niseshte orizi*, miell drithrash* 1%(grurë*, grurë kokër gjatë*, tërshërë*), karbonat kalciumi, vitamin B1, vitamin A, vitaminD.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “HiPP – Pure nate me biskotë dhe mollë (4+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART