- 10%

HiPP – Pure mollë, banana, biskotë (4m+)

288 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

HiPP Pure mollë, banana, biskotë

HiPP Pure mollë, banana, biskotë .E përshtatshme për fëmijë nga muaji i 4. Mund të përdoret si ëmbëlsirë ose si ushqim shtesë.

 • Pa sheqer të shtuar
 • Përmban gluten
 • Prodhim organik
 • Biskotat mund të përmbajnë vezë dhe arra
 • Acidi askorbik në formën e vitaminës C gjendet tek frutat.
 • Pa konservat, aromatizues, konservant, ngjyrues dhe trashës.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:

 • Të jetë I padëmtuar
 • Mbyllje hermetike e kapakut me vakum

Udhëzime mbi përdorimin

Të konsumohet midis vakteve. Pas hapjes të ruhet në frigorifer për 3 ditë. Ju lutem përdorni lugë plastike.

Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

190gr

75% fruta* (50% mollë*, 25% banane*, lëng limoni* nga koncentati I lëngut të limonit), ujë, biskotë*( miell gruri*,pluhur I ëmbëlsuar hirre*, gjalp* niseshte*), 6% antioksidant acid askorbik.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “HiPP – Pure mollë, banana, biskotë (4m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART