- 5%

HiPP – Pure miks frutash (4m+)

190 Lekë

(Sun fruits)

Përshkrimi i Produktit

HiPP Pure miks frutash 

HiPP Pure miks frutash. E përshtatshme për fëmijë nga muaji i 4. Të përdoret si ëmbëlsirë ose si ushqim shtesë.

 • Pa kripë shtesë
 • Nuk përmban gluten
 • Prodhimi organik
 • Pa konservat, aromatizues, konservant, ngjyrues dhe trashës.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:

 • Të jetë i padëmtuar
 • Mbyllje hermetike e kapakut me vakum

Udhëzime mbi përdorimin

Pas hapjes të ruhet në frigorifer për 3 ditë. Ju lutem përdorni lugë plastike.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

125gr

fruta* 100% (mollë*, kajsi*, pjeshka*, ananas*)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “HiPP – Pure miks frutash (4m+)”

LART