- 10%

HiPP – Pure me perime miks (4+)

207 Lekë

(Mixed vegetables)

In stock

Përshkrimi i Produktit

HiPP Pure me perime miks

HiPP Pure me perime miks.E përshtatshme për fëmijë nga muaji i 4.Në javët e para të përdorimit të ushqimeve është shtesë para gjidhënies. Për të përgatitur një vakt të plotë, përzijeni midis ½ të gjithë sasinë e kavanozit të perimeve miks me 1\2 e kavanozit me mish të përgatitur.

 • Pa kripë shtesë
 • Nuk përmban gluten
 • Prodhimi organik
 • Pa konservat, aromatizues, konservant, ngjyrues dhe trashës.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:

 • Të jetë I padëmtuar
 • Mbyllje hermetike e kapakut me vakum

Udhëzime mbi përdorimin

Ngroheni puren në banjo mari, përziejeni dhe kontrolloni temperaturën.

Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet ditën tjetër. Ju lutem përdorni lugë plastike.

 

Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

125gr

perime*73% (karrota*, patate*,lulelakër*,bizele), ujë, vaj kolze* 1.3%

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “HiPP – Pure me perime miks (4+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART