- 5%

Hipp – Pure me mollë & karrotë (4m+)

190 Lekë

Përshkrimi i Produktit

HiPP pure me mollë dhe karrotë. E përsh për fëmijë nga muaji i 4. Mund të përdoret si ëmbëlsirë ose si ushqim shtesë.

Përbërësit: karrotë*65%, mollë* 35%

 • Nuk përmban gluten
 • Prodhim organik
 • Pa konservat, aromatizues,ngjyrues dhe trashës

Udhëzime mbi përdorimin

Të përdoret si ëmbëlsirë ose si ushqim shtesë. Pas hapjes të ruhet në frigorifer për 3 ditë. Ju lutem përdorni lugë plastike.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:

 • Të jetë i padëmtuar
 • Mbyllje hermetike e kapakut me vakum
0/5 (0 Reviews)
Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

125gr

Përbërësit: qumësht I skremuar*, vajra bimore*(vaj palme*, vaji kolze*, vaj luledielli*), laktozë*, karbonat kalciumi, vitamin C, ekstakt vanilie, laktat hekuri, karbonat magnezi, vitamin E, vitamin A, niacin, oksid zinku, acid pantotenik, sulfat bakri,vitamin K, vitamin B1, vitamin B6, jodur kaliumi, vitamin B2, acid folik, sulfat magnezi, selenat natriumi, vitamin D, biotin, vitamin B12.
* prodhim organik
* Vaj palme organik i certifikuar nga autoritetet e pavaruara kontrolluese
*Pa përbërës të modifikuar gjenetikisht (në përputhje me Rregulloren e Bujqësisë Organike)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hipp – Pure me mollë & karrotë (4m+)”

LART