- 10%

HiPP Pure me domate, patate dhe mish pule (8m+)

243 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

HiPP Pure me domate, patate dhe mish pule 

HiPP Pure me domate, patate dhe mish pule.E përshtatshme për fëmijë nga muaji i 8.Të përdoret si vakt I plotë.

 • Pa kripë shtesë
 • Nuk përmban gluten
 • Prodhimi organik
 • Pa konservat, aromatizues, konservant, ngjyrues dhe trashës.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:

 • Të jetë I padëmtuar
 • Mbyllje hermetike e kapakut me vakum

Udhëzime mbi përdorimin

Ngroheni puren në banjo mari, përziejeni dhe kontrolloni temperaturën. Ju lutem përdorni lugë plastike. Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet ditën tjetër.

Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

220gr

perime*53% ( patate*26%, domate*25%, qepë*)ujë, pulë*9.4%, miell misri*, niseshte*, vaj kolze*1.9%, erëza (piper*, kimono*)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “HiPP Pure me domate, patate dhe mish pule (8m+)”

LART