HiPP – Pure me brokoli (4m+)

220 Lekë

(Baby’s first broccoli)

Përshkrimi i Produktit

HiPP Pure me brokoli

HiPP Pure brokoli. E përshtatshme për fëmijë nga muaji i 4. Të fillohet të përdoret me porcione të vogla pas gjidhënies, duke e rritur sasinë me kalimin e kohës.

 • Pa kripë shtesë
 • Nuk përmban gluten
 • Prodhimi organik
 • Pa konservat, aromatizues, konservant, ngjyrues dhe trashës.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:

 • Të jetë i padëmtuar
 • Mbyllje hermetike e kapakut me vakum.

Udhëzime mbi përdorimin

Ngroheni puren në banjo mari, përziejeni dhe kontrolloni temperaturën. Ju lutem përdorni lugë plastike.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

125gr

ujë, brokoli*40%, miell misri*, niseshte orizi

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “HiPP – Pure me brokoli (4m+)”

LART