- 10%

Hipp – Pure Karote me Patate dhe Salmon të egër (4m+)

Original price was: 320 Lekë.Current price is: 288 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Hipp – Pure Karote me Patate dhe Salmon të egër (4m+)

Pure e imët me karota, patate dhe salmon të egër është një vakt i shijshëm i përshtatshëm për ushqyerje nga 4 muajsh+. Pa kripë të shtuar, përmban vetëm natrium natyral nga përbërësit. Acidi alfa-linolenik, një acid yndyror Omega 3, kontribuon në zhvillimin e trurit dhe indeve nervore të foshnjës.

Pa gluten, aromatizues të shtuar, konservues, agjentë ngjyrues apo trashës.

Udhëzime mbi përdorimin

Pureja e imët e Hipp shërben si një vakt i plotë. Ngrohni kavanozin e hapur ose sasinë e nevojshme, përziejeni dhe kontrolloni temperaturën. Mbyllni me kujdes pjesën e mbetur të pa ngrohur, mbajeni në frigorifer dhe përdoreni të nesërmen.

Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

190gr

Vegetables* 65% (carrots* 45%, potatoes* 20%), water, wild salmon* 8%

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hipp – Pure Karote me Patate dhe Salmon të egër (4m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART