- 10%

HiPP – Pure kajsi dhe banane (4m+)

Original price was: 250 Lekë.Current price is: 225 Lekë.

(Apricots in Banana)

In stock

Përshkrimi i Produktit

HiPP Pure kajsi dhe banane

HiPP Pure kajsi dhe banane.E përshtatshme për fëmijë nga muaji i 4. Mund të përdoret si ëmbëlsirë ose si ushqim shtesë.

 • Pa sheqer të shtuar
 • Nuk përmban gluten
 • Prodhim organik
 • Biskotat mund të përmbajnë vezë dhe arra
 • Acidi askorbik në formën e vitaminës C gjendet tek frutat.
 • Pa konservat, aromatizues, konservant, ngjyrues dhe trashës.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:

 • Të jetë I padëmtuar
 • Mbyllje hermetike e kapakut me vakum

Udhëzime mbi përdorimin

Të konsumohet midis vakteve. Pas hapjes të ruhet në frigorifer për 3 ditë. Ju lutem përdorni lugë plastike.

Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

125gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “HiPP – Pure kajsi dhe banane (4m+)”

fruta 80%(banane*50%, kajsi*30%), ujë, niseshte orizi*, antioksidant acid askorbik*

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART