HiPP Pure bollgur me kakao dhe banane(5m+)

270 Lekë

Përshkrimi i Produktit

HiPP Pure bollgur me kakao dhe banane

HiPP Pure bollgur me kakao dhe banane.E përshtatshme për fëmijë nga muaji i 5.Të përdoret si vakt I plotë.

 • Përmban gluten
 • Prodhim organik
 • Gruri kokërr gjatë është lloj drithi
 • Pa konservat, aromatizues, konservant, ngjyrues dhe trashës.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:

 • Të jetë I padëmtuar
 • Mbyllje hermetike e kapakut me vakum

Udhëzime mbi përdorimin

Ngroheni puren në banjo mari , përziejeni dhe kontrolloni temperaturën. Ju lutem përdorni lugë plastike. Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet ditën tjetër.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

190gr

qumësht I përgatitur (qumësht 40%, ujë, vaj misri), banane*25%, ujë, bollgur* 5%, miell drithërash*1% ( grurë*, grurë kokërr gjatë, tërshërë) kakao 1%, niseshte orizi, karbonat kalciumi, vitamin B1, vitamin A, vitamin D.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “HiPP Pure bollgur me kakao dhe banane(5m+)”

LART