- 5%

HiPP – Pure banane bollgur (4m+)

304 Lekë

(Good night – semolina banana)

Përshkrimi i Produktit

HiPP Pure banane bullgur 

HiPP Pure banane bullgur. E përshtatshme për fëmijë nga muaji i 4. Të përdoret si vakt i plotë.

 • Pa sheqer të shtuar
 • Përmban gluten
 • Prodhim organik
 • Gruri kokërr gjatë është lloj drithi
 • Pa konservat, aromatizues, konservant, ngjyrues dhe trashës.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:

 • Të jetë i padëmtuar
 • Mbyllje hermetike e kapakut me vakum

Udhëzime mbi përdorimin

Ngroheni puren në banjo mari, përziejeni dhe kontrolloni temperaturën. Ju lutem përdorni lugë plastike. Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet ditën tjetër.

Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

190gr

qumësht I përgatitur (35% qumësht*,ujë, qumësht I skremuar *16%, vaj misri) banana *13%, bulgur 5%, niseshte orizi*, miell drithërash* 1% ( grurë*, grurë kokërr gjatë, tërshërë), karbonat kalciumi, vitamin B1, vitamin A, vitamin D

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “HiPP – Pure banane bollgur (4m+)”

LART