- 10%

Hipp – Pasta me Peshk Deti dhe Perime në Salce Domate (12m+)

324 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Hipp – Pasta me Peshk Deti dhe Perime në Salce Domate (12m+)

Pureja e Hipp me peshk deti dhe perime në salce domate është e përshtatshme për bebe nga 12 muajsh, si dhe fëmijë të vegjël. Kjo përzierje pureje përbën një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar, si dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

Acidet yndyrore Omega-3 mbështesin zhvillimin normal të trurit dhe sistemit nervor. Përmban shumë pak kripë dhe gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

Mund të shërbehet në temperaturë ambienti ose të ngrohtë. Përziejeni përmbajtjen e kavanozit duke përdorur një lugë plastike dhe derdhni sasinë e dëshiruar në një tas të pastër. Nëse përdorni mikrovalë, kujdesuni dhe kontrolloni temperaturën përpara se të ushqeni.

Pas përdorimit, mbajeni produktin në frigorifer dhe konsumojeni brenda 24 orëve.

Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

220gr

33% of vegetables * (17% tomato *, carrots *, leeks *, celery *, onions *), water, 23% cooked wheat noodles *, 10% sea fish, cream *, 1.5% rapeseed oil *, wheat millet *, rice starch *, lemon juice * juice concentrate, salt added. With gluten. Pasta may contain egg traces.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hipp – Pasta me Peshk Deti dhe Perime në Salce Domate (12m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART