Hipp – Muhalebi me Banane dhe Pjeshkë (4m+)

550 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Hipp – Muhalebi me Banane dhe Pjeshkë (4m+)

Muhalebia e Hipp me banane dhe pjeshkë përbëhet nga drithëra organike të zgjedhura, të cilat treten lehtë dhe shërbejne si një vakt i përshtatshëm për bebe të moshës 4 muaj+.

Muhalebia është e pasur me vitamina dhe minerale
Vitamina B1-ndihmon zhvillimin e sistemit nervor
Vitamina A, Vitamina C dhe Zinku-forcojnë imunitetin
Kalciumi dhe vitamina D ndihmojnë në zhvillimin e kockave.
Jodi ndihmon funksionin e tiroides.
Omega-3 ndihmon zhvillimin e trurit dhe indeve nervore.

Nuk përmban: sheqer të shtuar, aromë, ngjyrues apo konservues. Pa gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

Zieni ujë të freskët, pasi të keni marrë një sasi të përshtatshme drithërash (sipas rekomandimit ne paketim), vendoseni në enën e pastër ku do ta shërbeni , shtoni sasinë përkatëse të ujit të ngrohtë dhe përziejeni.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

250gr

Main ingredient Apple, Banana, Peach, Rice, Wheat
41% Follow-on milk* (whey powder* partially demineralised), vegetable oils* (palm oil*, rapeseed oil*, sunflower oil*), skimmed milk powder*, rice flour*, whey powder*, vitamin C, ferrous sulphate, zinc sulphate, vitamin E, niacin, pantothenic acid, vitamin B1, vitamin A, potassium iodate, vitamin B6, vitamin B2, folic acid, copper sulphate, vitamin K, sodium selenate, vitamin D, biotin), rice semolina*, skimmed milk powder*, whey powder* partially demineralised, pear juice concentrate*, apple juice concentrate* with low acid content, 3% peach powder*, 3% banana flakes*, calcium carbonate, vitamin B1, vitamin A, vitamin D.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hipp – Muhalebi me Banane dhe Pjeshkë (4m+)”

LART