- 10%

Hipp – Muhalebi Drithëra me Banane dhe Kakao (8m+)

585 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Hipp – Muhalebi Drithëra me Banane dhe Kakao (8m+)

Muhalebia e Hipp me drithëra lehtësisht të tretshme, banane dhe kakao është një vakt i përshtatshëm për bebe të moshës 8 muaj+.

Vitamina B1 mbështet funksionimin e sistemit nervor, përmban gluten dhe sheqerin natyral të përbërësve.

Produkti nuk përmban qumësht, sheqerna të shtuar, aromatizues, konservues ose agjentë kalorifikues.

Udhëzime mbi përdorimin

Përgatitni 120 ml qumësht dhe 120 ml ujë (të zier dhe të ftohur në temperaturë rreth 50°C) në një enë të cekët si zakonisht. Shtoni 4 lugë gjelle (rreth 7 g) drithëra. Përziejini dhe lëreni të qëndrojë për rreth 1 minutë derisa të arrihet konsistenca e dëshiruar. Është gati.

Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

200gr

45% banana*, 23% wholemeal wheat flour*, wholemeal barley flour*, wholemeal rye flour*, 0.6% cocoa powder*, vitamin B1.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hipp – Muhalebi Drithëra me Banane dhe Kakao (8m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART