- 5%

Hipp – Muhalebi 5 drithëra dhe kumbull (6m+)

760 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Hipp – Muhalebi 5 drithëra dhe kumbull (6m+)

Hipp Muhalebi 5 drithëra dhe kumbull rekomandohet të përdoret për foshnje nga 6 muaj.

 • Pa sheqerna të shtuara
 • Përmban kalcium për zhvillimin e kockave
 • Me vitaminë A për zhvillimin e sistemit imunitar
 • E pasur me vitaminë C
 • E pasur me vitamine B1 ndihmon metabolizmin dhe jep energji
 • Lehtësisht e tretshme (përmban gluten)

Udhëzime mbi përdorimin

Është e rëndësishme për shëndetin e foshnjes suaj ti kushtoni vëmendje sasisë dhe përgatitjes. Gjithmonë ushqejeni foshnjen tuaj me lugë. Mbylleni qesen pas çdo përdorimi, vendoseni në vend të pastër dhe në temperaturë ambjenti. Të përdoret brenda 3-4 javëve. Nuk duhet të ngrohet në mikrovalë (rrezik nga djegia). Bëni kontrolle të vazhdushme dentare pas daljes së dhëmbëve të parë.

Përgatitja

 1. Vloni ujin dhe e lini të ftohet deri në 50°C.
 2. Vendosni sasinë e rekomanduar të mualebisë (sipas tabelës në paketim) në një enë.
 3. Shtoni ujin e vluar sipas tabelës dhe përzieni.
 4. Lëreni të arrijë konsistencën e duhur para se ta konsumoni. Kontrolloni temperaturën.
Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

250g

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hipp – Muhalebi 5 drithëra dhe kumbull (6m+)”

LART