- 10%

Hipp – Muhalebi 4 Drithërat (6m+)

Original price was: 650 Lekë.Current price is: 585 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Hipp Muhalebi 4 drithërat rekomandohet të përdoret për foshnje nga 6 muaj.

Udhëzime mbi përdorimin

Është e rëndësishme për shëndetin e foshnjes suaj ti kushtoni vëmendje sasisë dhe përgatitjes. Gjithmonë ushqejeni foshnjen tuaj me lugë. Mbylleni qesen pas çdo përdorimi, vendoseni në vend të pastër dhe në temperaturë ambjenti. Të përdoret brenda 3-4 javë. Nuk duhet të ngohet në mikrovalë(rrezik nga djegia). Bëni kontrolle të vazhdushme dentale pas daljes së dhëmbëve të parë.

Përgatitja

 1. Vloni ujin dhe e lini të ftohet deri në 50°C.
 2. Përgatit përafërsisht 200ml qumësht formulë (që ju aktualisht përdorni).
 3. Shtoni 3-4 lugë (22g) nga mualebia në një enë.
 4. Shtoni qumështin e përgatitur më sipër dhe përzieni .
 5. Lëreni të arrijë konsistencën e duhur para se ta konsumoni. Kontrolloni temperaturen.

Pa sheqer të shtuar , pa aromatizues, pa ngjyrues, pa konservant.

*sheqernat janë natyrale të përbërësve të formulës
*të përcaktuara sipas ligjit.

Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

200gr

Përbërësit: mix drithërash 88%( tërshërë, grurë, elb, grurë kokërr gjatë, thekër ) semolina, vitamin B1

* prodhim organik

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hipp – Muhalebi 4 Drithërat (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART