- 10%

HiPP – Lëng frutash miks (4m+)

Original price was: 250 Lekë.Current price is: 225 Lekë.

(Organic Multifruit Juice)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

HiPP lëng frutash miks

HiPP lëng frutash miks. E përshtatshme për fëmijë nga muaji i 4. Burim i mirë vitaminash.

 • Nuk përmban gluten
 • Prodhimi organik

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni përpara përdorimit. Mund të përdoret edhe I holluar me ujë në raportin 1:2. Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet brenda 3 ditësh.

Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

lëng frutash* 100% (lëng molle* nga koncentrati I lëngut të mollës, lëng portokalli* nga koncentrati Iëngut të portokallit, lëng ananasi* nga koncentrati I lëngut të ananasit, banane*, mango*) vitamin C.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “HiPP – Lëng frutash miks (4m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART