- 5%

HiPP – Lëng bananeje (4m+)

190 Lekë

(Organic Nectar banana)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

HiPP lëng bananeje

HiPP lëng bananeje. I përshtatshëm për fëmijë nga muaji i 4. Burim i mire vitaminash.

 • Nuk përmban gluten
 • Prodhimi organik

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni përpara përdorimit. Mund të përdoret edhe I holluar me ujë në raportin 1:2. Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet brenda 3 ditësh.

Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “HiPP – Lëng bananeje (4m+)”

ujë, fruta* 42% (banane* 40%, lëng limoni *nga koncentrati I lëngut të limonit) vitamin C.

LART