- 10%

Hipp – HiPPis Peach Banana Mango (6m+)

180 Lekë

Pure frutash me pjeshkë, banane dhe mango të përzier me kos për fëmijë mbi 6 muaj

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Hipp HiPPis Peach Banana Mango (6m+)

Peach Banana Mango HiPPis  është një produkt organik frutash me përbërës: pjeshkë, banane dhe mango të përzier me kos, i përshtatshëm për foshnja mbi 6 muaj.

 • Nuk përmban sheqer të shtuar pasi sheqeri është në përbërje të frutave
 • Ideale si snack ose ëmbëlsirë
 • Ky produkt nuk ka përmbajtje gluteni

Udhëzime mbi përdorimin

Ushqejeni fëmijën tuaj me anë të një luge plastike. Pas përdorimit ruajeni në frigorifer dhe ripërdoreni brenda ditës përsëri.

 

Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Mosha e fëmijës

6, 7, 8, 9, 10, 11, 12+

Forma

Pouch

Sasia

100gr

Fruits* 70% (peaches* 29%, bananas* 27%, mangoes* 14%), yogurt* 15%, water, rice flour*, lemon juice*.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hipp – HiPPis Peach Banana Mango (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART