Hipp – HiPPis Mollë dhe banane (4m+)

180 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Hipp – HiPPis Mollë dhe banane (4m+)

HiPPis Mollë dhe banane është një pure e shijshme frutash e përshtatshme për fëmijë nga muaji i 4.

 • Ideale si një vakt i ndërmjetëm. Mund të konsumohet gjatë gjithë ditës.
 • Pa sheqer të shtuar, pa koncentrat ëmbëlsues të shtuar
 • Me 100% fruta organike
 • Mund të shtohet në vaktet me drithëra për të shtuar shije.
 • Me aciditet të butë dhe të ulët

Pureja HiPPis është e përshtatshme për vegjetarianë.

Udhëzime mbi përdorimin

Shërbeni sasinë e dëshiruar nga qesja Pouch me një lugë ose vendoseni në një pjatë për ta konsumuar me lugë.

Pas hapjes ruajeni në frigorifer dhe konsumojeni brenda një dite.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Pouch

Sasia

100g

Fruits 100% (apples 70%, bananas 30%).
Gluten free

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hipp – HiPPis Mollë dhe banane (4m+)”

LART