- 5%

Hipp – HiPPiS mollë, dardhë, banane(4m+)

190 Lekë

In stock

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

HiPPiS mollë, dardhë, banane

HiPPiS mollë, dardhë, banane.E përshtatshme për fëmijë nga muaji i 4.

 • Nuk përmban gluten
 • Prodhimi organik
 • Pa sheqer të shtuar

Udhëzime mbi përdorimin

Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet brenda ditës.

Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Pouch

Sasia

100g

: fruta*100% (mollë* 40%, dardhë* 40%, banane* 20%)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hipp – HiPPiS mollë, dardhë, banane(4m+)”

LART