- 10%

Hipp- HiPPis Kivi, dardhë dhe banane (6m+)

180 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Hipp- HiPPis Kivi, dardhë dhe banane (6m+)

HiPPiS Kivi, dardhë dhe banane. E përshtatshme për fëmijë nga muaji i 6-të.

 • Ideale si një vakt i ndërmjetëm apo ëmbëlsirë. Mund të konsumohet gjatë gjithë ditës.
 • Pa sheqer të shtuar, vetëm me ëmbëlsi natyrale nga frutat.
 • Fruta 100% nga prodhimi organik.
 • Me acid askorbik natyral në formën e vitaminës C në fruta.
 • Mund të shtohet në vaktet me drithëra për të shtuar shije.
 • Pa gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet brenda ditës.

Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Pouch

Sasia

100g

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hipp- HiPPis Kivi, dardhë dhe banane (6m+)”

Banana, Pear
Fruit* 100% (pears* 67%, bananas* 20%, kiwi* 13%), antioxidant ascorbic acid.
*from organic production

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART