Hipp – HiPPiS fruta pylli, mollë dhe pjeshkë(4m+)

180 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

HiPPiS fruta pylli, mollë dhe pjeshkë

HiPPiS fruta pylli, mollë dhe pjeshkë.E përshtatshme për fëmijë nga muaji i 4.

 • Nuk përmban gluten
 • Prodhimi organik
 • Pa sheqer të shtuar

Udhëzime mbi përdorimin

Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet brenda ditës.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Forma

Pouch

Sasia

100gr

fruta*100% (mollë* 73%, pjeshkë*16%, boronicë* 6%, mjedër 5%)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hipp – HiPPiS fruta pylli, mollë dhe pjeshkë(4m+)”

LART