- 10%

Hipp – HiPPiS Banane, Dardhë dhe Mango (4m+)

180 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Hipp – HiPPiS Banane, Dardhë dhe Mango (4m+)

HiPPiS  Banane, Dardhë dhe Mango. E përshtatshme për fëmijë nga muaji i 4.

 • Nuk përmban gluten
 • Prodhimi organik
 • Pa sheqer të shtuar

Udhëzime mbi përdorimin

Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet brenda ditës.

Firma

Hipp

Mosha

Fëmijë

Sasia

100gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hipp – HiPPiS Banane, Dardhë dhe Mango (4m+)”

LART