Hipp – Çaj organik me fruta

435 Lekë

(Hipp Organic Fruit Tea)

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Çaj organik me fruta i përbërë nga fruta organike (mollë, trëndafil i egër, karrotë, panxhar, mjedër).
Mund të përmbajë gjurmë selinoje.

Udhëzime mbi përdorimin

Në varësi të moshës së fëmijës suaj, rekomandohet 1-2 filxhan në ditë.
Pa sheqer , pa gluten,pa aromatizues, pa kontaminantë, pa përbërës të modifikuar gjenetikisht.
Të ruhet në vend të thatë.

Përgatitja

Në 200 ml ujë të vluar vendosni një bustinë çaj dhe lëreni për 5-8 minuta. Ftoheni çajin në temperaturë ambjenti dhe konsumojeni.

 • Pa sheqer, pa gluten, pa aromatizues, pa kontaminantë, pa përbërës të modifikuar gjenetikisht.
 • Të ruhet në vend të thatë.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Hipp

Forma

Bustina

Mosha

Fëmijë

Sasia

20

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hipp – Çaj organik me fruta”

LART