- 21%

Hipp – Çaj finoku (0m+)

380 Lekë

(Hipp Organic Fennel Tea)

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Çaj finoku organik në formë bustinash për fëmijë.

Udhëzime mbi përdorimin

Në varësi të moshës së fëmijës suaj, rekomandohet 1-2 filxhan në ditë.

Përgatitja

Në 200 ml ujë të pijshëm të shtoni 1 bustinë dhe lëreni për 5 minuta. Ftoheni çajin në temperaturë ambjenti dhe konsumojeni.

 • Pa sheqer, pa gluten, pa aromatizues, pa kontaminantë, pa përbërës të modifikuar gjenetikisht.
 • Të ruhet në vend të thatë.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Hipp

Forma

Bustina

Mosha

Fëmijë

Sasia

20

Përbërësit: Finok organik

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Hipp – Çaj finoku (0m+)”

LART