Himalaya – Pilex pomadë për hemorroide

720 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Pilex ointment, me vetitë e tij anti-inflamatore, anti-infektive dhe anti-hemorroidale, ndihmon në zhdukjen e masës hemorroidale, kontrollon gjakrrjedhjen dhe përshpejton procesin e shërimit në zonat dhe mukozat e inflamuara.

Indikimet:

 • Hemorroide
 • Fisura anale
 • Vena varikoze
 • Hemorroide të induktuara nga shtatezania

Udhëzime mbi përdorimin

Të aplikohet lokalisht 1-2 herë në ditë.

 

Firma

Himalaya

Forma

Tubet

Sasia

30gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Himalaya – Pilex pomadë për hemorroide”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART