Himalaya – Botanique Pastë dhëmbësh me Shegë & Neem

940 Lekë

(Botanique Neem & Pomegranate Toothpaste)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Nje gojë plot freski, aroma ekzotike dhe një buzëqeshje fantastike.

Përbërësit si Neem, Triphala dhe Shega pastrojnë dhëmbet tuaj dhe kujdesen për mishra të shëndetshëm.
Neem është antibakterial natyral efikas ndaj patogjenëve oralë, i jep dhëmbëve shkëlqim.
Triphala është një kombinim i 3 frutave (Amla, Bibhitaki dhe Haritaki) ka veti freskuese dhe adstrigjente.
Shega ka veti adstrigjente dhe zbutëse.

Kjo pastë nuk përmban fluor, triclosan, sodium lauryl sulfat (SLS) dhe carrageenan, shkumon dhe ka nje shije fantastike!

Firma

Himalaya

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Himalaya – Botanique Pastë dhëmbësh me Shegë & Neem”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART