- 50%

Himalaya – Botanique Pastë dhëmbësh Complete Care

Original price was: 940 Lekë.Current price is: 470 Lekë.

(Botanique Complete Care Toothpaste)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Përjetoni eksperiencën shpërthyese të kanellës. Shega dhe bima e Neem ndihmojnë në një shëndet të mirë të mishrave të dhëmbëve dhe zbardhin dhëmbët. Provoni shijen ekzotike të pastës Complete Care e cila është një alternativë shumë e mirë krahas shijes së mentes.

Pa përmbajtje carrageenan, fluor, triclosan, SLS ose lëndë abrazive të ashpra, dhe përsëri shijon dhe shkumon për mrekulli.

Firma

Himalaya

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Himalaya – Botanique Pastë dhëmbësh Complete Care”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART