Kryefaqja » Produktet » Farmaci » Kujdesi ndaj gojës » Pasta dhëmbësh » Himalaya – Botanique Pastë dhëmbësh Complete Care

Himalaya – Botanique Pastë dhëmbësh Complete Care

940 Lekë

(Botanique Complete Care Toothpaste)

Firma:

Përshkrimi i Produktit

Përjetoni eksperiencën shpërthyese të kanellës. Shega dhe bima e Neem ndihmojnë në një shëndet të mirë të mishrave të dhëmbëve dhe zbardhin dhëmbët. Provoni shijen ekzotike të pastës Complete Care e cila është një alternativë shumë e mirë krahas shijes së mentes.

Pa përmbajtje carrageenan, fluor, triclosan, SLS ose lëndë abrazive të ashpra, dhe përsëri shijon dhe shkumon për mrekulli.

Info. Shtesë

Firma

Himalaya

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150gr

Reviews

Nuk ka akoma përshtypje për këtë produkt.

Bëhu i pari që jep një përshtypje për “Himalaya – Botanique Pastë dhëmbësh Complete Care”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Komento nëpërmjet llogarisë në rrjete sociale
Login with InstagramLogin with Google